• Imprimeix

Comissió Tècnica de Responsables de Formació

Llista de responsables de formació

 

Departament

Responsable

Telèfon

Correu electrònic

Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació
 

Vanesa Duaso

977 31 03 66

vduaso@gencat.cat 

Acció Exterior, Relacions Institucionals i Transparència

Montserrat Hernandez Padial

935 53 90 74 (Ext. 6674)

mhernandezp@gencat.cat

Treball, Afers Socials i Famílies

 

Esther Leon Abadin
Judith Vidal

938 82 25 12
938 82 25 11

eleona@gencat.cat
judithvidal@gencat.cat

Empresa i Coneixement

 

Mariona Diumenjó Antem

Montserrat Camacho Jordà

Aniana Miró Quinto

David Prats Segarra

Bústia Formació

 

934 84 92 88

935 54 14 27 

934 84 95 10

935 51 74 31 

mdiumenjo@gencat.cat

montserrat.camacho@gencat.cat

aniana@gencat.cat

david.prats@gencat.cat

formacio.emc@gencat.cat

 

Cultura

Ramon Escobedo Jiménez

Àurea Vila Vazquez
 

933 16 27 00
(Ext. 14261)

ramon.escobedo@gencat.cat

avv@gencat.cat

 Vicepresidència i d’Economia i Hisenda

Josep Sendrós Frisach
Sandra Villanueva Rodríguez

933 16 21 73
933 16 20 99

jsendros@gencat.cat
svillanueva@gencat.cat 

Ensenyament

M. Carmen Gil González 
 

935 51 69 00

mcarmen.gil@gencat.cat

 Polítiques Digitals i Administració Pública

Elvira Guerrera García 
Carles Albert López Sala

935 67 17 77
935 54 58 20

eguerrera@gencat.cat
clopezsala@gencat.cat

Interior

Pepa Comas Sanmartí
Carme Francàs Bartes (Sp. Adm)

93 551 21 05
93 551 21 01

pcomas@gencat.cat
cfrancas@gencat.cat 

Justícia - CEJFE

M. José Besó   

93 207 31 14

mjbeso@gencat.cat

ufgc.eapc@gencat.cat

Presidència

Dolors Rosell
Rosa Martínez Munell
 

93 567 64 41
93 567 64 42

drosell@gencat.cat 
rosa.martinezm@gencat.cat

Territori i Sostenibilitat

 

Annabel Moncayola Tarrés
Anna Adroer Puig
Carme Esteve Roca
Natàlia Gorga Cortacans
Dolors Mariné Llauradó
 

935 57 08 17
935 67 48 08
934 95 82 28
935 67 48 15
935 67 57 80

annabel.moncayola@gencat.cat
anna.adroer@gencat.cat
carmen.esteveroca@gencat.cat
natalia.gorga@gencat.cat
dolors.marine@gencat.cat 

Salut - CatSalut
 

Ayo Vellosillo Martell

Laura Contreras

93 403 88 01

93 403 85 92

avellosillo@catsalut.cat

lcontrerasg@catsalut.cat

Salut

Soco Osúa

Mònica Sánchez

93 556 62 72

93 556 62 30

soco.osua@gencat.cat

formaciosalut@gencat.cat

Salut - ICS

Roser Gimbert Ochoa
Josep Maria Riera
Cristina Correcher González
 

934 82 42 23
934 82 41 46
934 82 42 68 

mrgimbert.mn.ics@gencat.cat
jrieragarcia@gencat.cat
ccorrecher@gencat.cat

Servei d’Ocupació de Catalunya (SOC)

Belén Losada García
Jenifer Martín Alonso
 

935 53 63 51
935 53 62 17

blosada@gencat.cat
jenifer.martin@gencat.cat

Parlament

Judit Bonet Martínez 

933 04 65 00

jbonet@parlament.cat

Síndic de Greuges

Dolors Molina Cosialls
 

933 01 80 75

dmolina@sindic.cat

Sindicatura de Comptes

Montserrat Teixidó Herrero
 

932 70 21 12

mteixido@sindicatura.org 

UB

 M. José Recio Gómez 

 Dolors Gúell

934 02 05 20

934 02 17 83

mrecio@ub.edu

dguellc@ub.edu

formacio@ub.edu

UAB

Neus Fitó Font

935 86 84 17

935 81 21 60

neus.fito@uab.cat

formacio.pas@uab.cat 

UPC

Pilar Batanero

934 01 07 48
934 01 16 35

pilar.batanero@upc.edu

UPF

Anna Torné

Vicky Amarilla
Maite Mayordomo
Verònica Pubill 

935 42 14 45

935 42 20 48
935 42 15 72
934 42 13 21

anna.torne@upf.edu

vicky.amarilla@upf.edu 
maite.mayordomo@upf.edu
veronica.pubill@upf.edu

UdG

M. Lluïsa Castillejo Zamora
 

972 41 97 99

lluisa.castillejo@udg.edu 

UdL

Mariona Capdevila

Ester Vidal

973 70 20 57

973 70 20 88

mariona.capdevila@udl.cat

ester.vidal@udl.cat

formacio.sp@udl.cat

URV

Inés Acebes Arranz
 

977 55 97 42

Ines.acebes@urv.cat 

Data d'actualització:  02.11.2016